Welcome!

Please express your feelings to the world about the dreadful new #coronavirus and the situation it is responsible for. Leave your mark in history.


Write a Letter!


  • Letters by Country


  • Letters by Emotion


    Most Liked Letters

    Most Recent Letters

Letters from Cyprus :

Corona Allah belanı versin!

Senin yüzünden doğru düzgün dışarı çıkamaz olduk. Allah'ın çinlisinin biri yarasa çorbası içti diye biz bu sıkıntıyı çekmek zorundamıyız. 2020 yılı en şansız yıl ve bu yılda tek ümidim var o da üniversiteyi kazanmaktı. Sıkıntıdan ne ümidimiz kaldı ne motivasyonumuz kaldı. Eve tıkılıp kalmak işkence oldu. Artık bitsin bu işkence. Öyle bir yere geldiki artık bu musibetten kurtulduğumuz gün sevinçten çığlık atacam.

Merhaba

Bu salgın ilk başlarda geldiği zaman pek önemsenmemişti ama vaka sayısı ve ölüm sayısı artınca insanlar tedirgin olmaya başladı. Herkes kendince önlemini alıyor ama değişen birşey yok. Hergün vaka sayısı artıyor. Belkide insanlar önlemini aldıklarını sanıyorlar. Bu salgın bizi sevdiklerimizden uzaklaştırırken aynı zamanda onların değerini bilmemizi sağladı. Biz sevdiklerimizden uzaklaşırken onlara dahada bağlandık. İnsan kendi kendine soruyor acaba dünyanın sonuna mı doğduk, dünyanın sonunamı geldik diye. Çünkü bizim gibi genç insanların yaşayacak umutları, hayalleri var. Edinecek tecrubeleri var.

Dear Covid-19

Thanks to you, I get to work in the comfort of my home. Thanks to you, I have the privilege of not shaking hands and social isolation I always dreamed of. Even though you are killing thousands of people, the order you have created upon this cursed land has been fascinating. Keep up the good work, don't visit me. Thanks in advance.

Welcome!

Please express your feelings to the world about the dreadful new #coronavirus and the situation it is responsible for. Leave your mark in history.


Write a Letter!